|Nuno|
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Toć on im ponoć przysługe robi zabierając do raju
0
Ewentualnie bramkę w ważnym meczu jak nie będzie miał kto zagrać zamiast niego
4
Po polsku http://www.usagoals.me/c/football/2853582/14/river-plate-vs-boca-juniors-live-stream/
1
To już jest takie małe marzenie żeby ten trener się zawinął.
0
Spalony.
0
Rodzina Soprano
0
Możesz ściągać pranie.
1
Wiadomo, że to przetłumaczone (czy aby na pewno?), ale kobieta mająca styczność z takimi zagadnieniami (nie z przymusu), to myślę że nie przesadzę mówiąc skarb.
7
Rzygam.
0
Jako że wszystkim i tak rządzi hajs, furtkę sobie zostawią.
0
Sevilla +3
1.50
5
Trochę faux pas mimo wszystko. Królem dyplomacji to on nie jest.
2
https://i.pinimg.com/originals/ab/01/82/ab0182c354d8de27ad3fde7c4918bbac.jpg
0
700 tys. głosów w jeden dzień, hmm
2
Ptactwo morskie zawsze działało
21
Fajne to zdjęcie, takie wymowne
https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43350190_2125744074112848_7105138219947130880_n.jpg?_nc_cat=105&oh=691de00a0c858d88f8f24c8ae6547527&oe=5C55D1B1
13
Mbappe 4 gole w 13 minut z Lyonem. Czas na znalezienie nowego klubu dla Neymara, jak to tak w cieniu kogoś grać.
0
Szykuje się nam paraelclasico.
0
Jak już zostajecie, wstajecie na walkę Conora, polecam przed nią obejrzeć także walkę Fergusona, prawdopodobnego przeciwnika zwycięzcy głównego pojedynku.
0
Również
0
Pokłony Paco.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wielkie dzięki za odpowiedź, dobrze wiedzieć :)
0
Szczerze nie wiem, ale tu się klika post 'sprzedać Rakiticia' i dając najlepsze masz to na górze. No nie tak to miało raczej działać. Jakieś rangi może załatwiłyby sprawę, nie wiem. Słusznie zauważasz, że wydaje się to niewykonalne, ale taki np. Robert Wojtczak może widzi jakieś rozwiązanie, tego jestem tylko ciekaw czy będzie tu jeszcze jakaś ingerencja, czy zostanie jak jest.
1
Lubię La Ramblę, muszę przyznać. Mało się udzielam, za to często sprawdzam co tutaj się dzieje i ogólnie jest w porządku w tygodniu przed... powrotami ze szkoły ;) Ktoś kto wpadł na ten pomysł zasługuje na uznanie. Brakuje tu jednak małej kropki nad i, bo jak poza rozgrywanymi spotkaniami dobrze tu wejść, tak podczas spotkania raczej się tego unika. Myślę, że wielu tutaj ma podobnie. Nie chcę się napinać, każdy był kiedyś młody i chciał zabłysnąć w internecie, ale czasami przechodzi to tutaj ludzkie pojęcie i tak się zastanawiam, czy po tych jakże trafionych update'ach graficznych, administracja ma jakikolwiek pomysł albo w ogóle zamiar przyjrzeć się temu problemowi. Czy może jednak nie ma tematu, bo im więcej bydła tym więcej z reklam, co byłoby z jednej strony jak najbardziej zrozumiałe. Idąc jednak w stronę jakości (...)
(...) nie chcę rozpoczynać żadnego koncertu życzeń, ale fajnie byłoby móc ocenić czyjąś wiedzę stricte sportową, a w filtrze zamiast najnowsze/najlepsze wybrać 'najtrafniejsze', czy nie wiem jakby to nazwać i wtedy ''delektować' się spostrzeżeniami użytkowników, którzy zostali docenieni za swoje opinie. Nikt by nic nie stracił, adepci mogliby sobie wtedy do woli krzyczeć kogo sprzedać, czy że trener to debil. Wilk syty, owca cała. Mam nadzieję, że dożyję.
0
O maj god.
0
Domyślam się, pytam ogólnie czy to już coś powszechnego także u innych bukmacherów.
0
Obstawianie liczby strzałów, prób przejęć (?!) lub podań danego zawodnik to coś nowego czy przyspałem? (bet365)
0
Cyferki wywindowała klauzula Neymara w poprzednim sezonie, w tym widzę mniejszy przychód ze sprzedaży zawodników uzupełniają wpływy od sponsorów, czyżby sprzedaż praw do nazwy stadionu? Ciekaw skąd natrzepią te 90mln in plus w marketingu w ciągu jednego sezonu. (5 grafika od dołu)
0
Pułapki myślenia